ROZTOCZE – 5 DNI

ZIELONA SZKOŁA ROZTOCZE – 5 DNI

TERMIN: 25 – 29.05.2020

INNE TERMINY NA ZAPYTANIE

 

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy położony jest na 4-hektarowej powierzchni. Położenie Ośrodka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego przez co zachęca do spacerów, grzybobrań i wypraw na jagody. Ośrodek jest ogrodzony i monitorowany, co zapewnia bezpieczeństwo naszym Gościom. Na terenie ośrodka znajduje się: karczma, plac zabaw dla dzieci, altana (do 100 os.) z miejscem na ognisko, 2 sale konferencyjno-szkoleniowe, sala bankietowa, stoły do tenisa stołowego, boisko do siatkówki, boisko do siatkówki plażowej.

 

PROPONOWANY PROGRAM:

1 Dzień: Wyjazd w godzinach porannych z Krakowa. Przejazd do  Sandomierza i zwiedzanie miasta, m.in.: Brama Opatowska, Rynek, Podziemna Trasa Turystyczna, Katedra. Dalszy przejazd do ośrodka w Krasnobrodzie. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 Dzień: Śniadanie. Przejazd do Zamościa zwanego „Padwą północy”. Zwiedzanie: Rynek Wielki z kamieniczkami, Ratusz, Katedra, dawny pałac Zamoyskich, synagoga, fortyfikacje – mury obronne, Brama Lwowska, Brama Krakowska. Powrót do ośrodka. Obiad. Czas do dyspozycji Państwa Nauczycieli. Kolacja, dyskoteka i nocleg.

3 Dzień: Śniadanie. Wyjazd do słynnego Rezerwatu „Szumy Tanwi” uznawanego za jeden z „7 cudów świata”. Spacer ścieżką przyrodniczo – edukacyjną. Powrót do ośrodka. Obiad. Spacer po Krasnobrodzie. Kolacja i nocleg.

4 Dzień: Śniadanie. Przejazd do Guciowa – zwiedzanie mini – skansenu: chałupa, stodoła i obora z poddachem, a zarazem gospodarstwa agroturystycznego oraz możliwość samodzielnego wyrobu i degustacji masła  lub podpłomyków. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia warsztatów garncarskich (+500 zł/grupy) lub tkactwa artystycznego (+500 zl/grupy). Powrót do ośrodka. Obiad. Czas do dyspozycji Państwa Nauczycieli. Kolacja w formie ogniska/grilla i nocleg.

5 Dzień: Śniadanie + suchy prowiant. Wykwaterowanie i przejazd do Zwierzyńca. Zwiedzanie Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego oraz spacer ścieżką edukacyjną Bukowa Góra w  Roztoczańskim Parku Narodowym. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych do Krakowa.

CENA:

LICZBA OSÓBCENA
44 UCZNIÓW + 4 OPIEKI740 PLN/OS.
40 UCZNIÓW + 4 OPIEKI770 PLN/OS.
35 UCZNIÓW + 3 OPIEKI810 PLN/OS.
30 UCZNIÓW + 3 OPIEKI860 PLN/OS.
25 UCZNIÓW + 2 OPIEKI880 PLN/OS.

Kalkulacja dla innych wielkości grup na zapytanie

CENA ZAWIERA:

– transport komfortowym autokarem lub busem (w przypadku grupy 25 uczniów + 2 opieki),

– opieka pilota,

– 4 noclegi w pensjonacie w Krasnobrodzie (pokoje z łazienkami),

– wyżywienie: 4 śniadania, 3 obiady, 1 obiadokolacja, 2 kolacje, 1 kolacja w formie ogniska/grilla, 1 suchy prowiant,

– bilety wstępy: Sandomierz – Brama Opatowska, Rynek, Podziemna Trasa Turystyczna, Katedra; Guciów – skansen, Ośrodek Edukacyjno-Muzealny w Zwierzyńcu, Roztoczański Park Narodowy,

– lokalny przewodnik w Sandomierzu, Zamościu, Rezerwacie Szumy Tanwi i na Bukową Górę,

– opłaty parkingowe i drogowe,

– 2-4 osoby opieki bezpłatnie (w zależności od wielkości grupy),

– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

– podatek VAT.

 

DODATKOWE INFORMACJE

– program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie,

– program i cena uwzględnia wyjazd i powrót do Krakowa (istnieje jednak możliwość przygotowania oferty z wyjazdem z dowolnej miejscowości w Polsce),

– za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia warsztatów garncarskich (+500 zł/grupy) lub tkactwa artystycznego (+500 zl/grupy).