WARSZAWA – 3 DNI

 WYCIECZKA SZKOLNA DO WARSZAWY – 3 DNI

TERMIN: na zapytanie

 

PROPONOWANY PROGRAM:

1 Dzień: Wyjazd w godzinach rannych z Krakowa. Przyjazd do Warszawy w godzinach południowych. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie, m.in.: Muzeum Powstania Warszawskiego oraz film „Miasto Ruin”, Łazienki Królewskie – spacer po parku (bez zwiedzania wnętrz): pomnik Fryderyka Chopina, Stara Pomarańczarnia, Wodozbiór, Biały Dom, Pałac Belwederski, Amfiteatr, Pałac na Wyspie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 Dzień: Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Warszawy. Zwiedzanie Starego Miasta: Plac Zamkowy, Kolumna Zygmunta, Katedra św. Jana, Rynek Starego Miasta, Barbakan, mury obronne, pomnik Małego Powstańca, pomnik Jana Kilińskiego. Przejazd lub przejście na Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie zobaczymy Grób Nieznanego Żołnierza – wraz ze zmianą warty, Ogród Saski z przepiękną XIX-wieczną fontanną i budynek Metropolitan z nowoczesną fontanną. Następnie przejazd Traktem Królewskim – Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie. Na trasie przejazdu m.in.: Pałac Prezydencki, Uniwersytet Warszawski, pomnik Mikołaja Kopernika, „dzielnica ambasad”. Panorama Stolicy z ogrodów na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego lub za dodatkową opłatą wjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki (+12 PLN/os.). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Wizyta w Centrum Nauki Kopernik oraz na Stadionie Narodowym (punkt widokowy – ewentualna możliwość dopłaty do zwiedzania trasy „Piłkarskie emocje” + 8 PLN/os.). Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

KALKULACJA CEN:

LICZBA OSÓBCENA
44 UCZNIÓW + 4 OPIEKI440 PLN/OS.
40 UCZNIÓW + 4 OPIEKI
35 UCZNIÓW + 3 OPIEKI.
30 UCZNIÓW + 3 OPIEKI
25 UCZNIÓW + 2 OPIEKI

Kalkulacja dla innych wielkości grup na zapytanie

CENA ZAWIERA:

– transport komfortowym autokarem,

– zakwaterowanie: 2  noclegi w hotelu (pokoje 2,3 os. z łazienkami),

– wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje,

– opieka lokalnego przewodnika,

– bilety wstępu: Muzeum Powstania Warszawskiego wraz z filmem, Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy – punkt widokowy.

– opłaty parkingowe i drogowe,

– 4 osoby opieki bezpłatnie,

– podatek VAT.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

– program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

– cena kalkulowana dla 44 osób płacących + 4 osoby opieki bezpłatnie.

– program i cena uwzględnia wyjazd i powrót do Krakowa (istnieje jednak możliwość przygotowania oferty z wyjazdem z dowolnej miejscowości w Polsce).

– dopłata do tarasu widokowego na PKiN: + 12 PLN/os.

– dopłata do zwiedzania Stadionu Narodowego – trasa „Piłkarskie emocje” (zamiast Punktu Widokowego): + 8 PLN/os.

– program wyjazdu można modyfikować wg Państwa życzeń, można dodać do programu: Zamek Królewski, Pałac w Wilanowie, Cmentarz na Powązkach, Muzeum Chopina w Warszawie, Dworek Chopina w Żelazowej Woli, itp.