BIESZCZADY – 5 DNI

ZIELONA SZKOŁA W BIESZCZADACH – 5 DNI

TERMIN: 4-8.05.2020

 

PROPONOWANY PROGRAM:

1 Dzień: Wyjazd w godzinach porannych z Krakowa. Przejazd nad Zalew Soliński – spacer i zwiedzanie wnętrza zapory lub rejs po Zalewie Solińskim. Następnie czas do dyspozycji grupy w Solinie. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 Dzień: Śniadanie + suchy prowiant. Widokowy przejazd pętlą bieszczadzką.  Wycieczka na Połoninę Wetlińską lub Połoninę Caryńską. Następnie pokazowa Zagroda Żubrów w Mucznem oraz Cerkiew w Smolniku lub Równi. Powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

3 Dzień: Śniadanie. Wyjazd z ośrodka. Gra terenowa – zabawa trwa ok 3 godzin. Do dyspozycji jest niezbędny sprzęt: odbiorniki GPS, wykrywacz metalu, MP3 oraz busola, po drodze grupa zdobędzie także wiele innych artefaktów. Każdy z nich będzie niezbędny do poskładania w całość wszystkich wskazówek i rozwiązania głównej zagadki. W grze liczy się inteligencja, spostrzegawczość, wiedza, szybkość i pomysłowość. Powrót do ośrodka. Obiad. Wieczorem ognisko/grill z kiełbaskami (w ramach kolacji) i nocleg.

4 Dzień: Śniadanie + suchy prowiant. Wyjście na Małą Rawkę (lub dalej na Wielką Rawkę). Zejście i odpoczynek w schronisku PTTK pod Małą Rawką. Powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

5 Dzień: Śniadanie + suchy prowiant. Przejazd do Sanoka – zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego – największego skansenu w Polsce, spacer po Starym Mieście. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

CENA:

LICZBA OSÓBCENA
44 UCZNIÓW + 4 OPIEKI700 PLN/os.
40 UCZNIÓW + 4 OPIEKI740 PLN/os.
35 UCZNIÓW + 3 OPIEKI790 PLN/os.
30 UCZNIÓW + 3 OPIEKI840 PLN/os.
25 UCZNIÓW + 2 OPIEKI860 PLN/os.

 

CENA ZAWIERA:

– transport komfortowym autokarem (lub busem w przypadku grupy 25 uczniów),

– opiekę przewodnika,

– 4 noclegi w pensjonacie (pokoje z łazienkami),

– wyżywienie: 4 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad,  3 x suchy prowiant, 1 ognisko/grill z kiełbaskami (w ramach kolacji),

– bilety wstępu: Bieszczadzki Park Narodowy (x2), wnętrze zapory w Solinie lub rejs statkiem po zalewie, Muzeum Budownictwa Ludowego

– zajęcia integracyjne: gra terenowa,

– opłaty parkingowe i drogowe,

– 2-4 osoby opieki bezpłatnie (w zależności od wielkości grupy)

– podatek VAT.

 

 DODATKOWE INFORMACJE:

– program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie,

– możliwość dodania do programu wycieczki: zwiedzanie Galerii Beksińskiego + 13PLN/os

– spływ kajakowy: 35 PLN/os.

– obiad w ostatnim dniu wycieczki to koszt + 25 PLN/os.