office@robinsontravel.pl +48 12 292 00 71
KASZUBY - 4 DNI

KASZUBY - 4 DNI

4 DNI
CENA OD:
ZAPYTAJ O OFERTĘ

Terminy: na zapytanie

WYCIECZKA DLA FIRM NA KASZUBY – 4 DNI

PROPONOWANY PROGRAM:

 

1 Dzień: Wyjazd z Krakowa w godzinach porannych. Przejazd do Ciechocinka – zwiedzanie zabytkowej Tężni. Następnie przyjazd na Kaszuby. Zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja i nocleg.

2 Dzień: Śniadanie. Zwiedzanie: Przejazd do Bytowa – Zamek pokrzyżacki – Muzeum oraz krótki spacer po mieście. Następnie przejazd do Wdzydz Kiszewskich – Muzeum Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich, w którym zgromadzono ponad 40 obiektów architektury ludowej z obszaru całych Kaszub oraz rejs statkiem po Jeziorze Wdzydze. Powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

3 Dzień: Śniadanie. Dalsze zwiedzanie, m.in. Szymbark – Centrum Edukacji i Promocji Regionu. Skansen Budownictwa Drewnianego w Szymbarku, w którym największym zainteresowaniem cieszą się obiekty takie jak: Dom do góry nogami, czyli symbol obalenia komunizmu, najdłuższa deska świata – 36 m i 83 cm oraz Dom Sybiraka. Wieżyca – dla chętnych wejście na Wieżycę (329 m.n.p.m) oraz na wieżę widokową im. Jana Pawła II, Chmielno – Muzeum Ceramiki Neclów oraz Kartuzy – Kolegiata p.w. Wniebowzięcia N. M. P z dachem w kształcie wieka trumny, najcenniejsza wizytówka przeszłości tego regionu, jest pozostałością klasztornego Zakonu Kartuzów. Powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

4 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Przejazd do Będomina – Muzeum Hymnu Narodowego. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

– program wycieczki jest ramowy –  kolejność zwiedzania może ulec zmianie,

– program uwzględnia wyjazd i powrót do Krakowa (istnieje jednak możliwość przygotowania oferty z wyjazdem z dowolnej miejscowości w Polsce).
Kalkulacja dla innych wielkości grup na zapytanie

 

CENA ZAWIERA:

  • transport komfortowym autokarem lub busem (w przypadku grupy 25 osób),
  • opiekę przewodnika,
  • 3 noclegi w hotelu (pokoje 2 osobowe z łazienkami),
  • wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje,
  • bilety wstępu: Zamek w Bytowie, Muzeum Kaszubski Park Etnograficzny, Szymbark – Centrum Edukacji i Promocji Regionu, Muzeum Ceramiki, Muzeum Hymnu Narodowego.
  • 2 – 4 osoby opieki bezpłatnie (w zależności od wielkości grupy),
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
  • opłaty drogowe i parkingowe,
  • podatek VAT.