KARKONOSZE i ZAMEK KSIĄŻ – 3 DNI

WYCIECZKA DLA STUDENTÓW W KARKONOSZE I DO ZAMKU KSIĄŻ – 3 DNI

TERMIN: na zapytanie

 

PROPONOWANY PROGRAM:

1 Dzień: Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Zamku Książ – zwiedzanie zamku (trasa 90 minut) i palmiarni. Następnie przejazd do Jeleniej Góry – spacer po centrum miasta oraz Uzdrowisko Cieplice. Zakwaterowanie w pensjonacie/hotelu i nocleg.

2 Dzień: Śniadanie. Wycieczka na Śnieżkę – wyjazd/zjazd kolejką krzesełkową na Kopę oraz spacer na Śnieżkę lub przejazd do Szklarskiej Poręby – wycieczka do Wodospadu Kamieńczyka i Wodospadu Szklarki. Następnie zwiedzanie Karpacza, m.in.: Kościół Wang. Czas wolny. Powrót do pensjonatu/hotelu i nocleg.

3 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd z pensjonatu/hotelu. Zwiedzanie Sztolni w Kowarach – podziemnej trasy turystycznej w dawnej kopalni uranu. Następnie przejazd do jednego z pałaców leżącego w „Dolinie Pałaców i Ogrodów”: Pałac Wojanów lub Zemk Karpniki. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA:

LICZBA OSÓBCENA
45 OSÓB540 PLN/OS
35 OSÓB590 PLN/OS
25 OSÓB660 PLN/OS

Kalkulacja dla innych wielkości grup na zapytanie

CENA ZAWIERA:

– transport komfortowym autokarem lub busem (w przypadku grupy 25 osób),

– 2 noclegi w pensjonacie/hotelu (pokoje 2, 3 os. z łazienkami),

– wyżywienie: 2 śniadania,

– opieka pilota,

– przewodnika lokalnego w Karkonoszach (wycieczka na Śnieżkę lub do Wodospadu Kamieńczyka i Wodospadu Szklarki),

– bilety wstępu: Zamek Książ (trasa 90 minut), Kolej linowa na Kopę (wjazd/zjazd) lub Wodospad Kamieńczyka i Szklarki, Kościół Wang, Sztolnie w Kowarach, Pałac Wojanów lub Zamek Karpniki,

– ubezpieczenie NNW Signal Iduna S.A.,

– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– podatek VAT.

 

OPCJE DODATKOWE:

– uroczysta kolacja lub ognisko/grill (cena ustalana indywidualnie w zależności od menu, czasu trwania, rodzaju muzyki itp.)

– możliwość modyfikacji programu wycieczki i dodania do programu następujących punktów: Pragi (całodniowy wyjazd w 2-gim dniu wycieczki), Skalnego Miasta w Czechach (Adrspach), Zamku Czocha, Zamku Chojnik lub Zamku Bolków, Kościoła Pokoju w Świdnicy lub Jaworze,

– dodatkowy obiad: + 35-50 PLN/os.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

– program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie,

– program uwzględnia wyjazd i powrót do Krakowa (istnieje jednak możliwość przygotowania oferty z wyjazdem z dowolnej miejscowości w Polsce).