KOTLINA KŁODZKA I SKALNE MIASTO – 3 DNI

WYCIECZKA DLA STUDENTÓW DO KOTLINY KŁODZKIEJ I SKALNEGO MIASTA – 3 DNI

TERMIN: na zapytanie

 

PROPONOWANY PROGRAM:

1 Dzień: Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Paczkowa – spacer po miasteczku nazywanym „polskim Carcassonne”. Następnie przejazd do Kłodzka – zwiedzanie Twierdzy z podziemiami. Zakwaterowanie w pensjonacie w Kotlinie Kłodzkiej  i nocleg.

2 Dzień: Śniadanie. Przejazd do Adrspach w Czechach – wycieczka po Skalnym Mieście. Następnie powrót do Polski. Zwiedzanie Kaplicy Czaszek w Czermej oraz spacer po uzdrowisku Kudowa – Zdrój. Powrót do pensjonatu i nocleg.

3 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd z pensjonatu. Przejazd do Parku Narodowego Gór Stołowych – wycieczka na Szczeliniec Wielki lub spacer po Błędnych Skałach. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA:

LICZBA OSÓBCENA
45 OSÓB470 PLN/OS
35 OSÓB510 PLN/OS
25 OSÓB570 PLN/OS

Kalkulacja dla innych wielkości grup na zapytanie

 

CENA ZAWIERA:

– transport komfortowym autokarem lub busem (w przypadku grupy 25 osób),

– 2 noclegi w hotelu/pensjonacie**/*** (pokoje 2 i 3 os. osobowe z łazienkami),

– wyżywienie: 2 śniadania,

– opieka pilota,

– przewodnika lokalnego w Górach Stołowych,

– bilety wstępu: Twierdza z podziemiami w Kłodzku, Skalne Miasto w Czechach (Arspach), Kaplica Czaszek w Czermnej, Park Narodowy Gór Stołych (Błędne Skały lub Szceliniec Wielki),

– ubezpieczenie NNW Signal Iduna,

– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– podatek VAT.

 

OPCJE DODATKOWE:

– uroczysta kolacja lub ognisko/grill (cena ustalana indywidualnie w zależności od menu, czasu trwania, rodzaju muzyki itp.)

– możliwość modyfikacji programy wycieczki i dodania do programu następujących punktów: Zamku w Mosznej, wieży widokowej w Dolni Morava, Jaskini Niedźwiedziej, Twierdzy w Srebrnej Górze lub Podziemnego Miasta Osówka,

– dodatkowy obiad: + 35-50 PLN/os.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

– program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie,

– program uwzględnia wyjazd i powrót do Krakowa (istnieje jednak możliwość przygotowania oferty z wyjazdem z dowolnej miejscowości w Polsce)