KOTLINA KŁODZKA I ZAMEK W MOSZNEJ – 3 DNI

WYCIECZKA DLA STUDENTÓW DO KOTLINY KŁODZKIEJ  I ZAMKU W MOSZNEJ – 3 DNI

TERMIN: na zapytanie

PROPONOWANY PROGRAM:

1 Dzień: Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Kłodzka – zwiedzanie Twierdzy z podziemiami. Następnie przejazd do pensjonatu w Kotlinie Kłodzkiej. Zakwaterowanie i nocleg.

2 Dzień: Śniadanie. Przejazd do Parku Narodowego Gór Stołowych – wycieczka na Szczeliniec Wielki lub spacer po Błędnych Skałach. Następnie zwiedzanie Kaplica Czaszek w Czermej oraz spacer po uzdrowisku Kudowa – Zdrój. Czas wolny. Powrót do pensjonatu i nocleg.

3 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd z pensjonatu. Przejazd do Paczkowa – spacer po miasteczku nazywanym „polskim Carcassonne”. W drodze powrotnej zwiedzanie „bajkowego” zamku w Mosznej posiadającego 99 wież i wieżyczek. Dalsza podróż. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA:

LICZBA OSÓBCENA
45 OSÓB470 PLN/OS
35 OSÓB510 PLN/OS
25 OSÓB570 PLN/OS

Kalkulacja dla innych wielkości grup na zapytanie

CENA ZAWIERA:

– transport komfortowym autokarem lub busem (w przypadku grupy 25 osób),

– 2 noclegi w hotelu/pensjonacie**/*** (pokoje 2 i 3 os. osobowe z łazienkami),

– wyżywienie: 2 śniadania,

– opieka pilota,

– przewodnika lokalnego w Górach Stołowych,

– bilety wstępu: Twierdza w Kłodzku z podziemiami, Park Narodowy Gór Stołych (Błędne Skały lub Szceliniec Wielki), Kaplica Czaszek w Czermnej, Zamek w Mosznej (z parkiem),

– ubezpieczenie NNW Signal Iduna,

– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– podatek VAT.

 

OPCJE DODATKOWE:

– uroczysta kolacja lub ognisko/grill (cena ustalana indywidualnie w zależności od menu, czasu trwania, rodzaju muzyki itp.)

– możliwość modyfikacji programy wycieczki i dodania do programu następujących punktów: Skalnego Miasta w Czechach (Adrspach), wieży widokowej w Dolni Morava, Jaskini Niedźwiedziej, Twierdzy w Srebrnej Górze lub Podziemnego Miasta Osówka.

– dodatkowy obiad: + 35-50 PLN/os.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

– program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie,

– program uwzględnia wyjazd i powrót do Krakowa (istnieje jednak możliwość przygotowania oferty z wyjazdem z dowolnej miejscowości w Polsce).