dolny ślask - wycieczka

TAJEMNICE DOLNEGO SLĄSKA I SKALNE MIASTO – 3 DNI

WYCIECZKA DLA FIRM ” TAJEMNICE DOLNEGO ŚLĄSKA I SKALNE MIASTO” – 3 DNI

TERMIN: na zapytanie

 

PROPONOWANY PROGRAM:

1 Dzień: Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Świdnicy – zwiedzanie Kościoła Pokoju. Następnie przejazd do Zamku Książ – zwiedzanie zamku oraz podziemi. Zakwaterowanie w pensjonacie/hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2 Dzień: Śniadanie. Przejazd do Adrspach w Czechach – wycieczka po Skalnym Mieście. Następnie przejazd do Osówki – zwiedzanie podziemnego miasta. Powrót do pensjonatu/hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd z pensjonatu/hotelu. Przejazd do Wałbrzycha – zwiedzanie Kopalni „Julia”, spacer po centrum miasta oraz czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA:

LICZBA OSÓBCENA
45 OSÓB630 PLN/OS
35 OSÓB680 PLN/OS
25 OSÓB730 PLN/OS

Kalkulacja dla innych wielkości grup na zapytanie

CENA ZAWIERA:

– transport komfortowym autokarem lub busem (w przypadku grupy 25 osób)

– 2 noclegi w pensjonacie/hotelu (pokoje 2, 3 os. z łazienkami),

– wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje,

– opieka pilota,

– bilety wstępu: Kościół Pokoju w Świdnicy, Zamek Książ (wraz z podziemiami), Skalne Miasto, Podziemne Miasto Osówka, Kopalnia Julia w Wałbrzychu,

– ubezpieczenie NNW Signal Iduna S.A.,

– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– podatek VAT.

 

OPCJE DODATKOWE:

– uroczysta kolacja lub ognisko/grill (cena ustalana indywidualnie w zależności od menu, czasu trwania, rodzaju muzyki itp.)

– możliwość modyfikacji programu wycieczki i dodania do programu następujących punktów: Pragi (całodniowy wyjazd w 2-gim dniu wycieczki), Zamku Czocha, Zamku Chojnik lub Zamku Bolków, Kościoła Pokoju w Jaworze,

– dodatkowy obiad: + 35-50 PLN/os.

 
DODATKOWE INFORMACJE

– program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie,

– program uwzględnia wyjazd i powrót do Krakowa (istnieje jednak możliwość przygotowania oferty z wyjazdem z dowolnej miejscowości w Polsce).