trójmiasto - wycieczka

TRÓJMIASTO, TORUŃ i MALBORK – 4 DNI

WYCIECZKA DLA STUDENTÓW DO TRÓJMIASTA, TORUNIA I MALBORKA – 4 DNI

TERMIN: na zapytanie

PROPONOWANY PROGRAM:

1 Dzień: Wyjazd we wczesnych godzinach porannych. Następnie przejazd do Torunia. Spacer po mieście, m.in.: Rynek Staromiejski i Nowomiejski, mury miejskie, Katedra, gotyckie kościoły NPM i Jakuba, ruiny Zamku Krzyżackiego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

2 Dzień: Śniadanie. Przejazd do Gdańska – zwiedzanie, m.in.: Złota Brama, Muzeum Bursztynu, ul. Długa, Ratusz, Ul. Długi Targ, spacer bulwarami na Motławą, Żuraw, Kościół Mariacki i ul. Mariacka – na której znajduje się mnóstwo sklepików z wyrobami biżuteryjnymi z bursztynu. Po zwiedzaniu czas wolny i przejazd do hotelu  i nocleg.

3 Dzień: Śniadanie. Zwiedzanie Archikatedry w Oliwie. Następnie przejazd do Gdyni – zwiedzanie, m.in.: zwiedzanie ORP „Błyskawica” lub „Dar Pomorza” oraz czas wolny na Skwerze Kościuszki. Przejazd do Sopotu – krótki spacer po kurorcie: ul. Bohaterów Monte Casino – główny deptak nadmorskiego uzdrowiska, potocznie zwany Monciakiem oraz Sopockie Molo, które jest najdłuższym molem w Europie. Czas wolny (np. na kawę). Na koniec dnia powrót do hotelu i nocleg.

4 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd do Malborka. Zwiedzanie Zamku Krzyżackiego z przewodnikiem. Wyjazd w dalszą podróż. Przyjazd w godzinach wieczornych/nocnych.

CENA:

LICZBA OSÓBCENA
45 OSÓB720 PLN/OS.
35 OSÓB800 PLN/OS.
25 OSÓB910 PLN/OS.

Kalkulacja dla innych wielkości grup na zapytanie

CENA ZAWIERA:

– transport komfortowym autokarem lub busem (w przypadku grupy 25 osób),

– opieka doświadczonego i licencjonowanego pilota,

– 3 noclegi w hotelu*** (pokoje 2, 3 os. z łazienkami),

– wyżywienie: 3 śniadania,

– ubezpieczenie NNW SIGNAL IDUNA S.A.,

– lokalnego przewodnika w Toruniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Malborku,

– bilety wstępu: Kościół Mariacki, Muzeum Bursztynu, ORP „Błyskawica” lub Dar Pomorza, Katedra w Oliwie, Molo w Sopocie, Zamek w Malborku,

– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

– zarówno opłaty parkingowe jak i drogowe,

– ponadto podatek VAT.

 

OPCJE DODATKOWE:

– uroczysta kolacja lub ognisko/grill (cena ustalana indywidualnie w zależności od menu, czasu trwania, rodzaju muzyki itp.)

– możliwość modyfikacji programu wycieczki i dodania do programu następujących punktów: Westerplatte, rejs statkiem, Hel, Żuławy, Kaszuby, Słowiński Park Narodowy,

– dodatkowy obiad: + 35-50 PLN/os.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

– program jest ramowy, więc kolejność zwiedzania może ulec zmianie,

– oferowany program jest propozycją, jeśli Państwo będą sobie życzyć można dodać lub zrezygnować z pewnych punktów programu,

– program uwzględnia wyjazd i powrót do Krakowa (istnieje jednak możliwość przygotowania oferty z wyjazdem z dowolnej miejscowości w Polsce).