Warszawa - 2 Dni

WARSZAWA – 3 DNI

 WYCIECZKA SZKOLNA DO WARSZAWY – 3 DNI

TERMIN: 

27-29.04.2020

6-8.05.2020

25-27.05.2020

INNE TERMINY NA ZAPYTANIE

PROPONOWANY PROGRAM:

1 Dzień: Wyjazd w godzinach rannych z Krakowa. Przyjazd do Warszawy w godzinach południowych. Następnie spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie, m.in.: Muzeum Powstania Warszawskiego oraz film „Miasto Ruin”, Łazienki Królewskie – spacer po parku (bez zwiedzania wnętrz): pomnik Fryderyka Chopina, Stara Pomarańczarnia, Wodozbiór, Biały Dom, Pałac Belwederski, Amfiteatr, Pałac na Wyspie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 Dzień: Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Warszawy. Zwiedzanie Starego Miasta: Plac Zamkowy, Kolumna Zygmunta, Katedra św. Jana, Rynek Starego Miasta, Barbakan, mury obronne, pomnik Małego Powstańca, pomnik Jana Kilińskiego. Przejazd lub przejście na Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie zobaczymy Grób Nieznanego Żołnierza – wraz ze zmianą warty, Ogród Saski z przepiękną XIX-wieczną fontanną i budynek Metropolitan z nowoczesną fontanną. Następnie przejazd Traktem Królewskim – Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie. Na trasie przejazdu m.in.: Pałac Prezydencki, Uniwersytet Warszawski, pomnik Mikołaja Kopernika, „dzielnica ambasad”. Panorama Stolicy z ogrodów na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego lub za dodatkową opłatą wjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki (+12 PLN/os.). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Następnie wizyta w Centrum Nauki Kopernik oraz na Stadionie Narodowym (punkt widokowy – ewentualna możliwość dopłaty do zwiedzania trasy „Piłkarskie emocje” + 8 PLN/os.). Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

KALKULACJA CEN:

LICZBA OSÓBCENA
44 UCZNIÓW + 4 OPIEKI470 PLN/OS.
40 UCZNIÓW + 4 OPIEKI490 PLN/OS.
35 UCZNIÓW + 3 OPIEKI510 PLN/OS.
30 UCZNIÓW + 3 OPIEKI550 PLN/OS.
25 UCZNIÓW + 2 OPIEKI570 PLN/OS.

Kalkulacja dla innych wielkości grup na zapytanie

CENA ZAWIERA:

– transport komfortowym autokarem lub busem (w przypadku grupy 25 uczniów + 2 osoby opieki),

– zakwaterowanie: 2  noclegi w hotelu (pokoje 2,3 os. z łazienkami),

– wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje,

– opieka lokalnego przewodnika,

– bilety wstępu: Muzeum Powstania Warszawskiego wraz z filmem, Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy – punkt widokowy.

– 2-4 opieki bezpłatnie (w zależności od wielkości grupy),

– opłaty parkingowe i drogowe,

– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

– podatek VAT.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

– program jest ramowy, więc kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

– program i cena uwzględnia wyjazd i powrót do Krakowa (istnieje jednak możliwość przygotowania oferty z wyjazdem z dowolnej miejscowości w Polsce).

– możliwość dodania do programu/zamiany programu:

  • dopłata do tarasu widokowego na PKiN: + 12 PLN/os.,
  • dopłata do zwiedzania Stadionu Narodowego – trasa „Piłkarskie emocje” (zamiast Punktu Widokowego): + 8 PLN/os.,

– program wyjazdu można modyfikować wg Państwa życzeń, można dodać do programu: Zamek Królewski, Pałac w Wilanowie, Cmentarz na Powązkach, Muzeum Chopina w Warszawie, Dworek Chopina w Żelazowej Woli, itp.

– możliwość dodania świadczeń żywieniowych:

  • suchy prowiant: + 15 PLN/os.
  • obiad: + 25 PLN/os.